86-122 Bukowiec

Parafia Bukowiec

1. Dzisiaj przeżywamy uroczystość Zesłania Ducha Świętego
  2. W przyszłą Niedzielę podczas Mszy św. o godz.11.00, dzieci kl. III przystąpią do I Komunii Świętej. Nauka dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. w piątek o godz.16.30.
    Spowiedź św. dla dzieci i ich rodziców, rodzeństwa, chrzestnych: sobota godz.10.00 – chłopcy, sobota godz.11.00 – dziewczynki.
    Rodziców proszę o sprzątnięcie i dekorację kościoła w środę od godz.13.00.
  3. Jutro obchodzimy święto N M P Matki Kościoła. Msze Święte: w Bukowcu o godz. 18.00 w Siemkowie o godz.16.00.
  4. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
    w czwartek – Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana,
    w piątek – Najświętsze Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych.
  5. Nabożeństwo majowe w łączności z Mszą Świętą. W Siemkowie o godz.16.00.
  6. Dziś po Mszy św. o godz.11.00 spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.
  7. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymko-wycieczkę na Dolny Śląsk – Praga od 8 – 13 lipca br. Zwiedzimy m.in. Wrocław, Kłodzko, Wambierzyce, Lądek Zdrój, Bardo Śląski ,Pragę. Cena 2.185 zł.
  8. Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało), odbędzie się tradycyjnie z procesją do czterech ołtarzy. Msze św. będą o godz. 8.00, 9.30 (w Siemkowie) i 11.00 (po tej Mszy procesja). Proszę o przygotowanie ołtarzy i trasy mieszkańców ulic gdzie przejdzie procesja.
  9. Dziękuję paniom za noszenie chorągwi kościelnych na procesjach w okresie wielkanocnym. Bóg zapłać.
  10. Można nabywać „Pielgrzyma”.
  11. Życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej.

Poniedziałek N M P Matki Kościoła.
godz.16.00/Siemkowo/ + Mieczysława i jego rodziców Janinę i Józefa i brata Kazimierza.
godz.18.00 + Kapłanów Marcina i Michała Ziółkowskich i ks. Józefa Ozgę.

godz.18.00 + Jana Ozgę i rodziców z obojga stron.

Środa
godz.18.00 O błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Boże i zdrowie dla III Róży im. Maksymiliana Kolbe i ks. Proboszcza.

godz.17.00 adoracja i spowiedź
godz.18.00 + Mamę Jadwigę Fidura w rocz. śmierci, ojca Wacława i Stanisława Sadowskiego.

godz.18.00 + Genowefę Mollus w 2 rocz. śmierci.

godz.18.00 + Patrycję Brzozowską w 4 rocz. śmierci.

W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Danuta Małek l. 76 z Bukowca. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie.